Provoz MŠ v týdnu 16.9.-20.9. 2024

Datum: 15. 9. 2024

Vážení rodiče,
mateřská škola přečkala povodně bez požkození, příští týden pokračuje provoz MŠ v běžném režimu.

Nabídka sportovního kroužku "Děti ve sportu" 1

Nabídka sportovního kroužku "Děti ve sportu"

Datum: 9. 9. 2024

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vám nabídnout pohybový kroužek konaný MIMO mateřskou školu. Kroužek nese název "Děti ve sportu" a zaměřuje se na rozvoj sportovní všestrannosti dětí, včetně základních pohybových dovedností a herních aktivit.

pozvánka na přednášku

Pozvánka na přednášku zlomové okamžiky v životě dítěte s autismem

Datum: 9. 9. 2024

Vážení a milí rodiče,
srdečně vás zveme na přednášku zkušeného psychologa Mgr. Přemysla Mikoláše zaměřenou na vzájemné vztahy, vývojové potřeby, možná traumata a co mohou v životě dítěte s PAS představovat. Dále se zaměříme na charakteristiku zlomových bodů v životě dětí s PAS.

TERAPIE VZTAHU RODIČE S DÍTĚTEM

Terapie vztahu rodiče s dítětem

Datum: 26. 8. 2024

Vážení rodiče,
srdečně Vás zveme na kurz TERAPIE VZTAHU RODIČE S DÍTĚTEM, který začíná v září 2024.

poděkování lékárně

Poděkování rodičům a firmám

Datum: 27. 6. 2024

Rády bychom poděkovaly pekárně Pecivál u Perly a lékárně Patriot za možnost exkurze pro předškoláky v jejich prostorách. Dále děkujeme rodičům za podpoření Dobrého anděla.
A velké poděkování všem rodičům, kteří pomáhali během celého roku a se závěrečným stěhováním.

Děkujeme tým MŠ Pražská

Plakát cvrček

Projekt "Putování s cvrčkem Jeronýmem"

Datum: 6. 6. 2024

Jsme zapojeni do projektu "Putování s cvrčkem Jeronýmem" jehož autorkou je naše paní zástupkyně Bc. Zdeňka Maršíková. Cvrček bude vyrážet z naší MŠ a bude navštěvovat děti po celé ČR. Bude jim týden dělat radost a zase poputuje do další školky. Akce bude probíhat celý školní rok.

Fielmann logo

Sponzorský dar od optiky Fielmann s.r.o.

Datum: 6. 6. 2024

Chtěly bychom touto cestou poděkovat optice Fielmann s.r.o. za sponzorský dar pro MŠ Pražskou i pro odloučené pracoviště MŠ Trägera ve formě reflexních batůžků pro děti ke dni dětí.
Děkujeme.

Pedagogika Franze Ketta

Datum: 14. 5. 2024

V rámci dalšího vzdělávání pedagogů paní učitelky z obou pracovišt prošly v posledních dvou měsících školením na pedagogiku Franze Ketta, kterou budou nyní využívat během vzdělávání dětí.

Dotační program OP JAK 2023

Datum: 31. 1. 2024