poděkování lékárně

Poděkování rodičům a firmám

Datum: 27. 6. 2024

Rády bychom poděkovaly pekárně Pecivál u Perly a lékárně Patriot za možnost exkurze pro předškoláky v jejich prostorách. Dále děkujeme rodičům za podpoření Dobrého anděla.
A velké poděkování všem rodičům, kteří pomáhali během celého roku a se závěrečným stěhováním.

Děkujeme tým MŠ Pražská

Olympiáda dětí a mládeže 2024 1

Olympiáda dětí a mládeže 2024

Datum: 22. 6. 2024

V neděli 23.6. 2024 startuje v Českých Budějovicích Olympiáda dětí a mládeže pro rok 2024 a bude pokračovat až do čtvrtka 27.6. 2024

Plakát cvrček

Projekt "Putování s cvrčkem Jeronýmem"

Datum: 6. 6. 2024

Jsme zapojeni do projektu "Putování s cvrčkem Jeronýmem" jehož autorkou je naše paní zástupkyně Bc. Zdeňka Maršíková. Cvrček bude vyrážet z naší MŠ a bude navštěvovat děti po celé ČR. Bude jim týden dělat radost a zase poputuje do další školky. Akce bude probíhat celý školní rok.

Fielmann logo

Sponzorský dar od optiky Fielmann s.r.o.

Datum: 6. 6. 2024

Chtěly bychom touto cestou poděkovat optice Fielmann s.r.o. za sponzorský dar pro MŠ Pražskou i pro odloučené pracoviště MŠ Trägera ve formě reflexních batůžků pro děti ke dni dětí.
Děkujeme.

Pedagogika Franze Ketta

Datum: 14. 5. 2024

V rámci dalšího vzdělávání pedagogů paní učitelky z obou pracovišt prošly v posledních dvou měsících školením na pedagogiku Franze Ketta, kterou budou nyní využívat během vzdělávání dětí.

Leták prázdniny 2024

Provoz o letních prádzninách

Datum: 30. 3. 2024

Prosíme rodiče, aby do konce měsíce března nahlásili ve třídách docházku svých dětí o letních prázdninách.

Dotační program OP JAK 2023

Datum: 31. 1. 2024